کانون زبان ايران دوره‌های آموزشی خود را به زبان‌های فارسی، انگليسی، فرانسه، آلمانی، عربی و اسپانيايی برای حدود 150000نفر زبان آموز در هر ترم ارائه می‌نمايد.

جهت آگاهی از آخرین اخبار ، اطلاعیه ها و رویدادهای کانون زبان ایران، می توانید به پورتال کانون زبان ایران مراجعه نمائید.

 
 

  کانون زبان ایران با همکاری دانشگاه جامع علمی-کاربردی اقدام به برگزاری دوره‌های تک پودمان "آزمون سازی زبان انگلیسی" و "تهیه و تدوین مواد درسی در آموزش زبان انگلیسی" و "تربیت مربی زبان انگلیسی" ویژه‌ی دبیران زبان آموزش و پرورش، مدرسان و کارشناسان آموزشگاه های زبان‌های خارجی و دیگر علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی نموده است.
 دوره‌ی تخصصی"آزمون سازی زبان انگلیسی" در مدت 16 هفته در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 برابر با 200 ساعت آموزش نظری و عملی برگزار می‌گردد و در آن 6 درس با عناوین مفاهیم اولیه آزمون سازی زبان، فنون آزمون سازی استاندارد، اصول ساخت سوالات واژگان، اصول ساخت سوالات دستور زبان، اصول ساخت سوالات مهارت‌های چهارگانه زبانی و آمار مقدماتی با رویکرد علمی و کاربردی ارائه می‌شود.

دوره‌ی تخصصی"تهیه و تدوین مواد درسی در آموزش زبان انگلیسی" نیز در مدت 16 هفته در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 برابر با 200 ساعت آموزش نظری و عملی و در قالب 4 درس اصول تهیه و تدوین مواد درسی، ارزیابی و بهینه سازی مواد درسی، تهیه و تدوین مواد درسی مهارتهای خواندن و نگارش و مولفه های زبانی، تهیه و تدوین مواد درسی مهارتهای شنیداری و گفتاری به علاقه مندان آموزش داده می‌شود. رویکرد این دوره نیز علمی و کاربردی است.

دوره‌ی تخصصی"تربیت مربی زبان انگلیسی" نیز در مدت 16 هفته در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 برابر با 200 ساعت آموزش نظری و عملی و در قالب 5 درس با عناوین تکنیک ها و روش های تدریس مهارت های زبانی، روش ها و مهارت های آموزش زبان انگلیسی، تدریس عملی، کارگاه مدیریت کلاس، فن آوری های نوین و آموزش زبان انگلیسی با رویکرد علمی و کاربردی ارائه می شود.
شایان ذکر است در پایان این دوره به شرکت کنندگانی که تک پودمان را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، گواهینامه‌ی معتبر با تایید کانون زبان ایران و دانشگاه جامع علمی-کاربردی اعطا می شود.

 

 

 

:: مشاهده و ویرایش اطلاعات / ثبت نام و پرداخت شهریه

   با استفـاده از این قسمـت می توانیـد به صــورت الکترونیکی

   اطلاعات خود را ویرایش و یا تکمیل نمائید .