کانون زبان ايران دوره‌های آموزشی خود را به زبان‌های فارسی، انگليسی، فرانسه، آلمانی، عربی و اسپانيايی برای حدود 150000نفر زبان آموز در هر ترم ارائه می‌نمايد.

جهت آگاهی از آخرین اخبار ، اطلاعیه ها و رویدادهای کانون زبان ایران، می توانید به پورتال کانون زبان ایران مراجعه نمائید.

 
 

 

ثبت نام در دوره‌های تک پودمان "تربیت مربی زبان انگلیسی"، "آزمون سازی زبان انگلیسی" و "تهیه و تدوین مواد درسی در آموزش زبان انگلیسی"

 

 

کانون زبان ایران با همکاری دانشگاه جامع علمی-کاربردی اقدام به برگزاری دوره‌های تک پودمان "تربیت مربی زبان انگلیسی"، "آزمون سازی زبان انگلیسی" و "تهیه و تدوین مواد درسی در آموزش زبان انگلیسی"کرده است.

 مخاطبان دورۀ "تربیت مربی زبان انگلیسی" دبیران دبیرستان‌ها و مدرسان مراکز آموزش زبان انگلیسی و علاقه‌مندان به تدریس در دبیرستان‌ها و مراکز آموزشی هستند. این دوره در مدت 16هفته برابر با200  ساعت آموزش نظری و عملی و در قالب 3 درس با عناوین تربیت مربی زبان انگلیسی، تدریس مهارت های زبانی، روش ها و مهارت های آموزش و تدریس عملی ارائه می‌شود.

مخاطبان دورۀ "آزمون سازی زبان انگلیسی" دبیران آموزش و پرورش، مدرسان و کارشناسان آموزشگاه‌های زبان‌های خارجی و علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی هستند. این دوره در مدت16هفته برابر با 200ساعت آموزش نظری و عملی و در قالب 6 درس با عناوین مفاهیم اولیه آزمون سازی زبان، اصول ساخت سوالات واژگان زبان، اصول ساخت سوالات دستور زبان، اصول ساخت سوالات مهارت های چهارگانه زبانی، آمار مقدماتی و فنون آزمون سازی استاندارد ارائه می شود.

همچنین مخاطبان دورۀ "تهیه و تدوین مواد درسی در آموزش زبان انگلیسی" دبیران آموزش و پرورش، مدرسان و کارشناسان آموزشگاه‌های زبان‌های خارجی و علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی هستند. این دوره در مدت 16هفته برابر با200ساعت آموزش نظری و عملی و در قالب 4 درس با عناوین تهیه و تدوین مواد درسی در آموزش زبان انگلیسی، اصول تهیه و تدوین مواد درسی، تهیه و تدوین مواد درسی مهارت های خواندن و نگارش و مولفه های زبانی، تهیه و تدوین مواد درسی مهارت های شنیداری و گفتاری و ارزیابی و بهینه سازی مواد درسی است.

شایان ذکر است در پایان این دوره به شرکت کنندگانی که تک پودمان را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، گواهینامه‌ی معتبر با تایید کانون زبان ایران و دانشگاه جامع علمی-کاربردی اعطا می‌شود.

  • مدرسان کانون زبان ایران که مایل به شرکت در هر یک از دوره های آزمون سازی و تهیه و تدوین مواد درسی هستند، از امتیاز ضمن خدمت و 25 درصد تخفیف شهریه برخوردار خواهند شد.
  • کلیه افرادی که دوره تربیت مربی زبان انگلیسی را با موفقیت به اتمام رسانند، صرفا از شرکت در آزمون کتبی جذب مدرس (مقاطع کودکان و نوجوانان) کانون زبان ایران معاف می گردند و برای تدریس باید مراحل مصاحبه و دوره TTC را با موفقیت سپری نمایند.

شهریه‌ی شرکت در هر یک از این دوره‌ها 6704000 ریال و روزهای تشکیل کلاس چهارشنبه ها و پنج شنبه ها است. علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ 97/6/18 تا 97/7/18   نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره‌ها می توانید با شماره تلفن های 88492062 - 88321577 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

::ثبت نام تک پودمان های دانشگاه جامع علمی-کاربردی

 

:: مشاهده و ویرایش اطلاعات / ثبت نام و پرداخت شهریه

   با استفـاده از این قسمـت می توانیـد به صــورت الکترونیکی

   اطلاعات خود را ویرایش و یا تکمیل نمائید .