کانون زبان ايران دوره‌های آموزشی خود را به زبان‌های فارسی، انگليسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و عربی در هر ترم ارائه می‌نمايد. جهت آگاهی از آخرین اخبار ، اطلاعیه ها و رویدادهای کانون زبان ایران، می توانید به پورتال کانون زبان ایران مراجعه نمائید.

 
 

  *با توجه به واریز وجوه به خزانه دولت، مبلغ واریزی قابل عودت نخواهد بود.
1- زبان آموزان انتقالی (شامل انتقال از یک مرکز آموزشی به مرکز دیگر و یا تغییر مقطع از کودکان به نوجوانان، یا نوجوانان به بزرگسالان) می بایست شهریه خود را در مرکز مقصد واریز نمایند.
2- پرداخت اینترنتی شهریه توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران انجام می پذیرد.
3- پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی 16 رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است.
4- جهت سهولت در امر پرداخت اینترنتی شهریه، استفاده از کارتهای بانک ملی دارای رمز اینترنتی (رمز دوم) و کد CVV2 توصیه می گردد.
5- پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت مراجعه نمایند .
6- زبان آموزان می بایست حتما رمز دوم (رمز اینترنتی)، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت خود را برای پرداخت هزینه ثبت نام در اختیار داشته باشند. در غیراینصورت لطفاً جهت دریافت اطلاعات به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایند.(کد CVV2 یک عدد 3 یا 4 رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج گردیده باشد )
7- درصورت کاهش مبلغ از حساب زبان آموز و بستانکار نشدن ایشان در برنامه ثبت نام ، صورتحساب زبان آموز ممهور به مهر بانک صادر کننده، در بازه زمانی پرداخت اینترنتی شهریه جهت اقدام لازم به مرکز آموزشی تحویل گردد.
8- زبان آموزان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت الکترونیکی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ 100,000 ریال (ده هزار تومان) بیشتر از مبلغ شهریه داشته باشند . در غیر اینصورت پرداخت اینترنتی شهریه با موفقیت صورت نخواهد گرفت .

****در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت شهریه از طریق این فرم با کارشناسان فنی فناوری اطلاعات تماس حاصل فرمائید****

   
 

 
تمامی حقوق این نرم افزار متعلق به کانون زبان ایران می باشد.
طراحی سایت و توسعه توسط پارس فناوران