کانون زبان ايران دوره‌های آموزشی خود را به زبان‌های فارسی، انگليسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و عربی در هر ترم ارائه می‌نمايد. جهت آگاهی از آخرین اخبار ، اطلاعیه ها و رویدادهای کانون زبان ایران، می توانید به پورتال کانون زبان ایران مراجعه نمائید.

 
 

  بخش آموزش های نوين کانون زبان ايران همزمان با نفوذ وسايل ارتباط از راه دور به عمق جامعه و نياز روزافزون افراد به يادگيری زبان انگليسی اقدام به طراحی و ارائه دوره های الکترونيکی زبان انگليسی نموده است. اين دوره ها ويژه علاقه مندانی طراحی شده است که به دلايل مختلف از جمله مشغله کاری امکان حضور در کلاس های آموزشی را ندارند.

سطوح آموزشی:
در آمـوزش الکـترونیکی (مجازی)، در حال حاضر امــــــکان يادگيری زبــان انگــــــليسی به شـــيوه الـــکترونيکی بــرای سطــــوح بزرگسال (14 سال به بالا) Basic 1 تا Intermediate 3 مهيا می باشد .

محتوا و شيوه آموزشی:
زبان آموزان شرکت کننده در اين دوره ها امکان می يابند تا آموزش هايی دارای استانداردهای مطابق با دوره های حضوری کانون زبان ايران دريافت کنند. محتوای آموزشی اين دوره ها بر مبنای کتاب های آموزشی کانون زبان ايران بوده و مهارت های چهارگانه زبانی خواندن، نوشتن، شنيدن و صحبت کردن و در کنار آن واژگان و دستور زبان انگليسی به شيوه ای کارآمد، جذاب و علمی آموزش داده می شود، به طوري که زبان آموزان پس از طی اين دوره ها به همان مهارتهای زبانی دست می يابند که زبان آموزان شرکت کننده در دوره های حضوری به دست می آورند. علاوه بر ارائه محتوای آمـــوزشی به شيوه چند رسانه ای با استفاده از مـــتن، صوت، تــصوير و انيميشن که محيطی جذاب و کارا برای زبان آموزان فراهم می کند، تمرين ها و فعاليت های درسی متنوعی نيز برای شرکت کنندگان در اين دوره ها طراحی و برنامه ريزی شده است.

پشتيبانی آموزشی:
زبان آموزان پس از فراگيری محتوای آموزشی به حل اين تمرين های متنوع می پردازند و پاسخ آن ها را به صورت فايل های صوتی و متنی برای مدرسان پشتيبان خود ارسال می نمايند و از نتيجه حل تمرين خود آگاه می گردند. لازم به ذکر است که شيوه حل اين تمرين ها و ارسال آن بسيار ساده است به گونه ای که افرادی که آشنايی کمی با کار با رايانه دارند می توانند به سهولت اين کار را انجام دهند. به اين ترتيب زبان آموزان به اشکالات زبانی خود پی برده و با راهنمايی مدرسان پشتيبان در رفع آن اقدام می نمايند. مدرسان پشتيبان آموزش الکترونيکی با برخورداری از دانش زبانی بالا و مهارت کاربرد کامپيوتر در سه محور بررسی تکاليف زبان آموزان، ارائه و نظارت بر بحث های درسی و پاسخ به سؤالات آموزشی زبان آموزان با بخش آموزش های نوين کانون زبان همکاری می نمايند.

طول دوره های آموزشی:
هر ترم آموزش الکترونيکی حدود 2.5 ماه به طول می انجامد. لازم است زبان آموز با توجه به تقويم ترمی که در ابتدای دوره دريافت می کند، دروس را مطالعه نمايد، تکاليف مربوط به آن را انجام دهد و پاسخ آن را در طول زمان مشخص شده از طريق سامانه برای مدرس پشتيبان خود ارسال نمايد.

هزينه شرکت در دوره ها:
هزينه هر ترم آموزشی درسال 98 مبلغ 1750000 ريال می باشد که جهت پرداخت آن می بايست اينترنتی اقدام نمود.

ارزشيابی آموزشی:
امتحان ميان ترم و پايان ترم نيز در تاريخ از پيش اعلام شده برگزار می شود و زبان آموزان می بايست در همان روز به صورت Online در امتحان شرکت نمايند.
نمره نهايی دوره با احتساب نمرات کلاسی (شرکت در بحث های درسی و ارسال تکاليف)، امتحان ميان ترم و امتحان پايان ترم مشخص می گردد. در صورتی که زبان آموز نمره قبولی دوره را کسب نمايد، می تواند در سطح بالاتر ثبت نام نمايد.

علاقه مندان می بایست پیش از اقدام به واریز شهریه با شماره های 88321577-021 و 88492062-021 (بخش آموزش های نوین کانون) تماس حاصل نمایند.
   
 

 
تمامی حقوق این نرم افزار متعلق به کانون زبان ایران می باشد.
طراحی سایت و توسعه توسط پارس فناوران طراحی سایت و توسعه توسط پارس فناوران